ZMIANY NACZYNIOWE

PROBLEMATYKA :

Wiele osób boryka się z problemami ze strony układu krążenia, które mogą objawiać się powiększonymi naczyniami krwionośnymi na całym ciele. Wyróżniamy kilka zmian naczyniowych, które możemy usunąć za pomocą lasera.

TELEANGIEKTAZJE:

(pajączki) przypadłość ta tyczy się każdego naczynia czy tętnicy leżącej bezpośrednio pod skóra przez którą prześwituje. Jest to defekt nabyty wywołany przez urazy czy choroby takie jak: trądzik różowaty, tocznia rumieniowatego.

ZMIANY NACZYNIOWE PŁASKIE:

występują najczęściej w okolicy twarzy i szyi, względu na głębokość powstawania. przybierają różny kolor i kształt.

ZMIANY NACZYNIOWE JAMISTE:

powstaje w obrębie twarzy i skóry owłosionej głowy oraz przy błonach śluzowych, występują nawet w narządach wewnętrznych np. w wątrobie.

ZMIANY NACZYNIOWE GWIEŹDZISTE:

w większości występują u kobiet i dzieci, lokalizowane są na twarzy i tułowiu.

JAK USUWAĆ ZMIANY NACZYNIOWE?

Leczenie zmian naczyniowych polega na selektywnej fototermolizie. Światło lasera jest silnie absorbowane w hemoglobinie powodując sparzenie naczynia krwionośnego, a otaczające zmianę tkanka „zdrowa” pozostają nie naruszona. Zalecane jest wykonanie kilku zabiegów w odpowiednim przedziale czasowym. Naczynia są bardzo kruche i należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Lekarze uzyskują zadowalające efekty kiedy dostosują odpowiednie parametry tzn. gęstość energii, szerokość impulsu i częstotliwość do konkretnego przypadku.

PROPONOWANE URZĄDZENIA:

IPL SOLARI  LASER CLARITY  LASER ADVANTAGE

Posted in .