SPRZĘT UŻYWANY

Milesman - używany laser do epilacji

Laser Milesmann jest laserem diodowym przeznaczonym do szybkiej i delikatnej epilacji laserowej. Długość fali 810nm, Gęstości energii na skórze od 10 do 100 J/cm2, Kompaktowy zasilacz z układami sterowania oraz lekka głowica z laserem. Stolik pod laser, a zarazem bardzo wydajny układ chłodzenia.

Milesman Laser Projekt 2000

MOSAIC

Światłowodowy, erbowo - szklany laser nieablacyjny. Tworząc liczne, bardzo małe, ale głębokie kolumny oparzeń, MOSAIC skutecznie usuwa blizny, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy oraz płytkie zmiany naczyniowe przy zachowaniu bezpieczeństwa pracy dzięki nieprzerywalności ciągłości tkanek.

MOSAIC_1024

SMARTLUX

Aparat SMARTLUX znacząco skraca czas rekonwalescencji po zabiegach. 5-cio panelowewe głowice zbudowane z diod LED typu SLD (bardzo wysoka jasność) oraz 5 poziomów energii pozwalają na wybór optymalnego rodzaju naświetlania. W ofercie mają Państwo do wyboru jeden z dwóch rodzajów głowic: • głowica SMARTLUX RED (dł. fali 635nm) - przyspiesza namnażanie komórek, wygładzanie zmarszczek, poprawia elastyczność skóry, zapobiega jej starzeniu oraz przebarwieniom • głowica SMARTLUX IR (dł. fali 830nm) – ułatwia leczenie stanów zapalnych, trudno gojących się ran i urazów, działa przeciwbólowo

Smartlux Laser Projekt 2000

MEDCONTOUR DUAL

Nieinwazyjny sposób usuwania nadmiernej otyłości i cellulitu. Głowica kawitacyjna wyposażona jest w dwa, nachylone pod kątem, emitery ultradźwięków, z których fale nakładają się na głębokości 1-4cm, upłynniając tkankę tłuszczową. Zestaw obejmuje również głowicę do masażu i drenażu limfatycznego. W ramach zakupu używanego aparatu, zapewniamy nowy zestaw głowic.

Medcontour produkt1

HIFU U-BOX

Aparat U-BOX, emitując fale ultradźwiękowe o bardzo wysokiej energii, skutecznie ujędrnia skórę na twarzy, szyi, ramionach czy brzuchu. Zależnie od emitera, możemy dobrać głębokość zbiegania się wiązki: 1,5; 3,0; 4,5 bądź 13 mm. Wyróżnia się poręcznością. Zmieści się nawet w damskiej torebce! Efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Nie działamy na powierzchni skóry, znika zatem problem związany z okresem rekonwalescencji .

Hifu u-box Laser Projekt 2000

ACCUSCULPT II

Precyzyjne modelowanie konturów twarzy i ciała. AccuSculpt™ jest aparatem medycznym z certyfikatem CE i FDA, przeznaczonym do lipolizy laserowej. Laser wyposażony jest w światłowód o średnicy 0,6mm, który wprowadza wiązkę pod powierzchnię skóry. Światłowód prowadzony jest zazwyczaj wewnątrz kaniuli o średnicy 1,1mm i długości od 5 do 20cm, ale jest na tyle sztywny i wytrzymały, że można pracować także gołym światłowodem. Laser Nd:YAG zamontowany w AccuSculpt™ ma niespotykaną długości fali - 1444 nm.

AccusculptII_Laser_Projekt_2000