Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lasery medyczne

Przygotowaliśmy ofertę laserów do zabiegów medycznych, zapewniających przewidywalne i bardzo dobre rezultaty terapii. Zaawansowana technologia tych urządzeń, to gwarancja prowadzenia bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Wśród modeli znajdą Państwo między innymi lasery picosekundowe i nanosekundowe na ciele stałym oraz lasery diodowe. Oferując Państwu sprzęt laserowy kierujemy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Stanowczo nie dostarczamy urządzeń, których nie sprawdziliśmy i których efektu nie możemy zagwarantować. Naszym głównym dostawcą jest koreańsko-amerykański koncern LUTRONIC Co., którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jesteśmy od ponad 20 lat.

Lasery do ginekologii

Action II to laser do ginekologii estetycznej, za pomocą którego przeprowadzane są zabiegi, poprawiające funkcjonalność i wygląd narządów płciowych. Włączając to urządzenie do wyposażenia swojego gabinetu, mogą Państwo rozszerzyć ofertę o terapie, nietrzymania moczu czy rewitalizację warg sromowych. Prowadzane są one w sposób mało inwazjny i bez powikłań, z bardzo krótkim okresem rekonwalescencji. Ten sam laser przy wykorzystaniu innych końcówek zabiegowych może być z powodzeniem stosowany w dermatologii. Proponowany laser pochodzi z koncernu LUTRONIC , który od dwóch dekad ceniony jest za wykorzystanie zaawansowanych technologii, gwarantujących bezpieczną obsługę urządzenia oraz znakomite efekty terapii.

Urządzenia do gabinetów medycznych

Oferta naszej firmy obejmuje lasery dla lekarzy różnych specjalizacji, w tym lasery stosowane w dermatologii estetycznej, których projekty powstały w oparciu o zgłaszane potrzeby użytkowników, lub pacjentów. Lasery do usuwania blizn potrądzikowych, melazmy czy zmian naczyniowych. Aparaty te zapewniają intuicyjną i wygodną obsługę, wielofunkcyjność oraz doskonałe efekty. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą laserów medycznych i pozostałego wyposażenia gabinetów, w tym lamp medycznych czy aparatów do termoliftingu mikroigłowego ale oferujemy także pomoc przy wyborze modelu oraz szkolenia z obsługi.

Aparaty dla dermatologów

Za pomocą lasera do zabiegów dermatologicznych skutecznie rozwiążą Państwo problemy skórne pacjentów. Picosekundowy laser PICOPLUS, fantastycznie radzi sobie z przebarwieniami skóry, których tak irytująco przybywa wiekiem. Przy jego pomocy możemy teraz szybko i bezpiecznie rozjaśnić i rozświetlić skórę, usuwając także drobne zmarszczki.

 

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.