Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MED2CONTOUR MEDICAL

Skuteczna walka z celulitem!

Spektakularne efekty widoczne od razu po zabiegu dzięki opatentowanej głowicy ultradźwiekowej. Teraz w łatwy i bezpieczny sposób można pozbyć się celulitu za pośrednictwem Med2Contour Medical. Oferta wypożyczenia lub zakupu sprzętu skierowana jest głównie dla gabinetów, klinik i lekarzy, których praca związana jest z obszarem medycyny naturalnej.

Czym charakteryzuje się urządzenie?

 • szybkie, bezpieczne i skuteczne usuwanie nadmiernej otyłości
 • nieinwazyjny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki i nie tylko

 

General project logo

 

Accusulpt 1024 

Opis

OPIS PRODUKTU

Dlaczego warto wybrać laser Med2Contour Medical?

Dzięki swojej opatentowanej głowicy ultradźwiekowej w sposób niezwykle skuteczny usuwa nadmiar celulitu z ciała. Jego kolejną i bardzo ważną cechą charakterystyczną jest wysokie bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Pacjenci, którzy zdecydują się skorzystać z urządzenia nie są narażeni absolutnie na żadne skutki uboczny czy innego rodzaju dolegliwości. Kliniki i gabinety medyczne działające w obszarze medycyny estetycznej cenią sobie produkt również za wysoką jakość wykonania, dlatego Med2Contour Medical jest bardzo popularny wśród lekarzy.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

 

 

Idea lasera ultradźwiękowego

Aparat wykorzystuje interferencję i wzmacnianie nakładających się fal ultradźwiękowych na głębokości 1- 4 cm pod skórą. Głowica zabiegowa wyposażona jest w dwa emitery ultradźwięków nachylone w stosunku do siebie pod kątem. Dwie skolimowane (równoległe) wiązki ultradźwięków wnikają w tkankę tłuszczową i wzmacniają w jej obszarze. Ponadto aktywnym obszarem zabiegowym nie jest małe ognisko (jak w innych aparatach ultradźwiękowych) a szeroka strefa przecinania wiązek. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, pacjent czuje przyjemne ciepło i często zasypia w trakcie. Objawem zewnętrznym jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44 stopni C.

W Polsce gdy większość urządzeń laserowych nie pracuje w lato, to Med2Contour Medical będzie zarabiał przez całe wakacje i nie tylko. Zabiegi nie są inwazyjne mają charakter godzinnego masażu gdzie pacjentka po zabiegu wraca do swoich codziennych czynności. Zabieg powtarza się co 7 dni najlepsze rezultaty są widoczne po 4-6 zabiegach.

 

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

 • Lokalna otyłość i cellulit na całej powierzchni ciała
 • Zabieg trwa od 45 - 60 min z czasem emisji US – 20-30min.
 • Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu: np. zmniejszenie obwodu w talii o 3-5cm i jest stały.
 • Kuracja obejmuje od 4 do 8 zabiegów, 1x w tygodniu i prowadzi do zmniejszenia wagi o 2-10 kg.i obwodu np. w talii od 5 – 12 cm.
 • Tłuszcz usuwany jest przez wątrobę, stąd ograniczona częstotliwość zabiegów.
 • Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu są upłynnione w sposób mechaniczny i nie podlegają odbudowie.
 • Skóra po zabiegach nie jest podrażniona, można się opalać bez groźby powstania przebarwień.

 

O celulicie

Szczupli ludzie także borykają się z uporczywa tkanką tłuszczową. Urządzenie zostało stworzone również do usuwania cellulitu który dotyka nawet Panów! Nierówności tkanki tłuszczowej można teraz zlikwidować. Poprzez ustawienie specjalnych parametrów, kawitacja będzie upłynniać tkankę tłuszczową bardzo płytko dzięki czemu zaobserwujemy gładkość struktury, a przy okazji uwolnione ciepło będzie wpływać korzystnie na napięcie skóry.

 • Etap drugi ma za zadanie uszkodzić komórki tłuszczowe w taki sposób aby one zamieniły się w płynną postać i mogły być wydalone z organizmu. W głowicy ultradźwiękowej zachodzi zjawisko kawitacji, które powoduje upośledzanie komórek tłuszczowych.
 • Etap pierwszy polega na drenażu węzłów chłonnych, jest to wprowadzenie do zabiegu i tym samym odblokowanie zaległych złogów. Jest to idealny zabieg na miejscową otyłość i wymodelowanie sylwetki. Trzy etapowa procedura zabiegowa daje optymalne rezultaty i stratę zbędnych centymetrów.
 • Etap trzeci to drenaż limfatyczny, który powoduje pomoc przy wydaleniu obumarłych komórek tłuszczowych z organizmu

Cechą wyróżniającą Med2Contour Medical są płaskie emitery (do tej pory spotykaliśmy się z kulistymi emiterami), które idealnie dopasowują się do kształtów ciała dodatkowo głowica posiada otwory zasysające skórę. Daje to duży komfort dla pacjenta jak również jest to duża wygoda dla osoby wykonującej zabieg.

 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Zasilanie jednofazowe 220-240 V AC, 50/60 HZ
Pobór mocy 500 VA
Gotowe programy głowica kawitacyjna - 36 programów
głowica masująca - 10 programów
Częstotliwość ultradźwięków 1 MHz (+/- 20%)
Częstotliwość modulacji 20 kHz - 60 kHz
10 Hz - 100 Hz
Maksymalna gęstość mocy 3 W/cm2 z każdego emitera
Wymiary 480 x 530 x 400 mm (bez stolika)

Ulotka

Ulotka

 

Literatura

Lliteratura

 


 

ZABIEG NA BRZUCH UJĘDRNIANIE MATERIAŁY WŁASNE

 

ZABIEG NA BRZUCH UJĘDRNIANIE MATERIAŁY WŁASNE

 

ZABIEG NA PLECY REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ MATERIAŁY WŁASNE

 

 

 

brzuch

Brzuch mężczyzny

Plecy kobiety

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.