Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ADVANTAGE

Epilacja nigdy nie była skuteczniejsza!

  • skuteczność potwierdzona badaniami i FDA
  • dodatkowa funkcjonalność usuwania drobnych zmian naczyniowych i przebarwień
  • dwie niezależne głowice (duża i mała) z możliwością swobodnej wymiany w zależności od okolicy zabiegowej

Lutronic logo

 

Advantage 

 

Opis

Laser półprzewodnikowy Advantage - OPIS PRODUKTU

Szybka i komfortowa depilacja

Laser diodowy ADVANTAGE jest nowym na rynku urządzeniem do komfortowej depilacji. Długość fali 805 nm zapewnia precyzyjne dotarcie do melaniny znajdującej się w strukturze włosa.

Wysoka moc szczytowa impulsu (2800 W) w połączeniu z szerokim zakresem regulacji długości impulsu decyduje o niezwykłej skuteczności zabiegów.

ADVANTAGE wyposażony jest w dwie, wymienne głowice zabiegowe o różnych wielkościach okienek

 

 

Właściwości i zalety lasera półprzewodnikowego:

GłowiceKrótszy czas zabiegów - wykorzystując głowicę z okienkiem 10x30 mm oraz częstotliwość impulsów 2 Hz uzyskujemy 40% redukcję czasu wykonywania zabiegu – wyższe dochody gabinetu!

Impuls

Regulowany czas trwania impulsu – dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjentów pozwala wykonywać skuteczne zabiegi epilacji u pacjentów ze wszystkimi fototypami skóry.

 

Peak powerWysoka moc szczytowa impulsu – krótszy czas trwania impulsu zmniejsza ilość ciepła deponowanego w tkance (większe pochłanianie w melaninie) co powoduje zwiększenie efektywności depilacji. ADAVANTAGE zapewnia możliwość doboru szerokiego zakresu gęstości energii przy krótkim impulsie.
Zwarta i niezwykle elegancka budowa lasera ADVANTAGE gwarantuje wysoką satysfakcję z jego użytkowania.

 

 Advantage laser

Laser ADVANTAGE

 

Głowica mała

Głowica D1-800

 

Głowica duża

Głowica D3-800

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Opis Głowica D1-800 Głowica D3-800
Długość fali 805 nm 805 nm
Wielkość pola 10 x 10 mm 10 x 30 mm
Gęstość energii Do 100 J/cm2 Do 35 J/cm2
Częstotliwość Do 3 Hz Do 2 Hz
Długość impulsu 5 - 400 ms 30 - 400 ms
Komfort zabiegu Chłodzenie kontaktowe (3° C) Chłodzenie kontaktowe (3° C)
Moc szczytowa

2800 W

2800 W

Wymiary (bez stolika) 409 x 592 x 464 (SxDxW)/td>
Waga

35kg

Ulotka

Ulotka

 

Literatura

Lliteratura

 


 

3 miesiące po 3 zabiegach (1x3cm, 40ms, 26J/cm2)

PRZED I PO

 

Miesiąc po 3 zabiegach (1x3cm, 40ms, 26J/cm2)

PRZED I PO

 

twarz kobiety

twarz kobiety

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.