Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ACCUSCULPT II

Nd: YAG 1444nm z mikro impulsem

Precyzyjne narzędzie do modelowania konturów twarzy i ciała - lipolizy laserowej

 • precyzyjne dostarczenie energii
 • modelowanie twarzy
 • modelowania ciała
 • brak uszkodzeń termicznych
 • niesamowite ujędrnienie skóry
 • chirurgia żylaków

 

Accusulpt 1024 

Opis

OPIS PRODUKTU

Precyzyjne modelowanie konturów twarzy i ciała

AccuSculpt™ jest aparatem medycznym z certyfikatem CE i FDA, przeznaczonym do lipolizy laserowej. Laser wyposażony jest w światłowód o średnicy 0,6mm, który wprowadza wiązkę pod powierzchnię skóry. Światłowód prowadzony jest zazwyczaj wewnątrz kaniuli o średnicy 1,1mm i długości od 5 do 20cm, ale jest na tyle sztywny i wytrzymały, że można pracować także gołym światłowodem. Laser Nd:YAG zamontowany w AccuSculpt™ ma niespotykaną długości fali - 1444 nm.

Opatentowaną technologią „zmuszono” impulsowy laser Nd:YAG do pracy na tej długości fali, gdyż jest ona bardzo silnie pochłaniana przez tłuszcz. Przy tej samej energii, objętość rozbitych komórek tłuszczowych jest 3 razy większa niż uzyskana laserem Nd:YAG pracującym na swym „normalnym” zakresie – 1064nmn, gdzie absorpcja wody jest 100x (!) a tłuszczu 15x mniejsza niż dla 1444nm. Laser działa łagodnie i bardzo skutecznie, rozbijając komórki tłuszczowe, a jednocześnie ujędrnia skórę nad obszarem lipolizy, co pozwala na precyzyjne modelowanie kształtu twarzy, ramion czy brzucha pacjenta.

Przed zabiegiem obszar przeznaczony do lipolizy znieczula się nasiękowo tak, że sam zabieg jest całkowicie bezbolesny dla pacjenta. Zabieg wraz ze znieczuleniem trwa od 1 do 2 godzin. Płynny tłuszcz z rozbitej tkanki tłuszczowej odsysa się strzykawką, bądź pozostawia do wchłonięcia. Po zabiegu zakłada się kilkudniowy opatrunek uciskowy. Pełne efekty są widoczne po 10 -14 dniach.

 

 

Szczególne zalety lipolizy laserowej – LAL (Laser Assisted Lipolise) to:

 • szybszy zabieg – więcej zabiegów w tym samym dniu
 • precyzyjne niszczenie i usuwanie małych i średnich objętości tłuszczu na wybranych obszarach twarzy – modelowanie kształtu twarzy
 • jednoczesne skuteczne ujędrnianie skóry nad obszarem lipolizy – dające efekt liftingu!
 • procedura subtelna, praktycznie bezkrwawa, obarczona minimalnym ryzykiem powikłań
 • krótki czas rekonwalescencji

 

Dlaczego AccuSculpt™?

 • szczególna długość fali 1444nm zapewnia 3x większą efektywność rozbijania komórek tłuszczowych w stosunku do laserów Nd:YAG pracujących na 1064nm lub 1320nm, co przekłada się na dużo krótszy czas zabiegu
 • efektowi rozbijania tkanki tłuszczowej towarzyszy charakterystyczny dźwięk i drganie skóry, doskonale wyczuwalne pod palcami operatora – prowadzenie zabiegu jest bardzo proste
 • aparat optymalizowany jest do szybkiej i bezpiecznej korekty kształtu twarzy, ciała i ujędrniania skóry
 • silny i elastyczny światłowód umożliwia prowadzenie najbardziej subtelnych zabiegów nagim włóknem
 • w stosunku do konkurencji – niższe koszty zakupu i tania eksploatacja, brak elementów zużywalnych, możliwość wielokrotnej sterylizacji gazowej światłowodu, uchwytu zabiegowego i kaniul
 • wraz z laserem AccuSculpt™ dostarczana jest literatura w języku polskim, zawierającą precyzyjny opis zalecanych parametrów wiązki laserowej i sposobu prowadzenia zabiegu różnych częściach twarzy i ciała, spis niezbędnego instrumentarium i ew. leków, łącznie z receptą na płyn do znieczulania tkanek

 

Wskazania do zabiegów laserem AccuSculpt™ (korekta kształtu twarzy i ciała, modelowanie twarzy):

 • bruzda nosowo wargowa, policzki, szyja, obszar wokół oczu, ust itp.
 • likwidacja lokalnych poduszek tłuszczu na szyi, policzkach, biodrach, brzuchu, nogach itp.
 • wygładzanie skóry po zabiegu klasycznej liposukcji
 • ujędrnianie skóry
 • rozstępy
 • ginekomastia

Najwyższą efektywność laser AccuSculpt™ osiąga w zakresie modelowania kształtu twarzy, a doskonałe rezultaty uzyskuje się już po jednej sesji. Uzyskane efekty są stałe, ponieważ laser redukuje ilość komórek tłuszczowych pod skórą. Nawet jeżeli w przyszłości pacjent przybierze na wadze, to tłuszcz będzie „napełniał” komórki tłuszczowe w innych miejscach, poza obszarem poddanym zabiegowi.

 

Specyfikacja lasera AccuSculpt™:

 • typ lasera – impulsowy laser Nd:YAG, o dł. fali - 1444nm
 • klasa lasera – laser medyczny klasy IV, certyfikaty CE, FDA, rejestracja w polskim UR PLWMiPB
 • energia impulsu, regulowana – od 10 do 240 mJ
 • częstotliwość impulsów: 5 - 50 Hz
 • max moc lasera: 12 W
 • prowadzenia wiązki laserowej: światłowód kwarcowy 600 µm
 • laser pilotujący: laser diodowy 635nm, 5 mW
 • wymiary aparatu – 66 cm x 45 cm x 95 cm, waga 48 kg.

 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Typ Lasera Nd: YAG
Długość fali 1444 nm
Maks. energia impulsu 300 mJ
System transmisji / level 600 μm Włókno optyczne, długość 4 m
Kalibracja energii Automatyczna
Szerokość impulsu 100 μsec (0,1 ms)
Częstotliwość impulsów 5 - 40 Hz
Moc wyjściowa

12 W

Zapamiętywanie parametrów tak
Inne

Zestaw kaniul

Zasilanie

220 VAC ~ 230 VAC, 50/60 Hz

Wymiary

Szer. 30 cm
dł. 66 cm
wys. 91 cm

Waga

65 kg

Ulotka

Ulotka

 

Literatura

Lliteratura

 


 

Nasolabial Fold, Jowl, Submentum

PRZED I PO

 

Nasolabial Fold

PRZED I PO

 

Arm

PRZED I PO

 

Flank

PRZED I PO

 

twarz kobiety

twarz kobiety

Ręka

Plecy

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.