Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ACTION II

Laser Er:YAG do zabiegów ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna potrzebuje urządzeń, które będą działały na pełnych obrotach, będą bezpieczne dla pacjentek oraz dawały nieprzeciętne rezultaty. W gabinetach i klinikach ginekologii i medycyny estetycznej to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie sprzętów, które jest dostępne na rynku.

Najważniejsze cechy lasera Action II:

 • nieinwazyjne i skuteczne odzyskanie satysfakcji seksualnej
 • bez przykrych powikłań w trakcie i po zabiegu
 • skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi i opiniami pacjentek oraz ich partnerów
 • zabieg szybki, bezbolesny z krótkim czasem rekonwalescencji (możliwość podjęcia aktywności seksualnej już po 24 godzinach od zabiegu)

Procedura zabiegowa

 

laser

Opis

Opis

Ginekologia i dermatologia w jednym laserze

Laser Action II posiada zalety urządzeń, które dedykowane są ginekologii i dermatologii. Jego podwójne możliwości działania idealnie wpisują się w działalność klinik, gabinetów i lekarzy, którzy działają w obszarze medycyny estetycznej.

System Petit Lady

Procedura Petit Lady to pełne, 3600 stopniowe zawężenie pochwy z użyciem lasera Erbowo YAG’owego. Jest to nie chirurgiczna metoda ujędrnienia ścianek pochwy oraz terapia zanikowego zapalenia pochwy (wywołanego np. porodami, upływem czasu czy operacją), a także odmłodzenie wyglądu narządów zewnętrznych. Energia impulsów lasera delikatnie działa na zewnętrzną warstwę ściany pochwy, a następnie ciepło wnika głębiej, stymulując kolagen do przebudowy i odmłodzenia. Laser Action II nie powoduje zwęglenia tkanki ani nekrozy.

Co zapewnia Petit Lady?

 • Najdelikatniejsza metoda ablacji oraz remodelingu kolagenu przy pomocy unikalnej techniki Dual Pass
 • Obkurczenie kanału pochwy przywraca jej młodszy i zdrowy poziom
 • Odmłodzenie kobiecych narządów zewnętrznych zwiększa pewność siebie i satysfakcję kobiet

Wskazania zabiegowe:

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • Ujędrnienie pochwy oraz jej przedsionka
 • Redukcja uczucia pieczenia i swędzenia
 • Unormowanie wydzielania śluzu
 • Koryguje zmiany poporodowe
 • Poprawia koloryt narządów płciowych

Zalety zabiegu Petit Lady:

 • Zabieg bezbolesny, nie wymagający żadnego znieczulenia
 • Przeprowadzenie zabiegu odbywa się w gabinecie zabiegowym a nie na sali operacyjnej
 • Krótki czas trwania czynności
 • Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności
 • Poprawa naturalnej tekstury i kolorytu warg sromowych
 • Przewidywalne i powtarzalne wyniki dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii

Pytania i odpowiedzi

Jak długi jest czas rekonwalescencji ?

Zaraz po zabiegu kobieta może powrócić do normalnego życia bez poczucia dyskomfortu ani stosowania leków. Może się pojawić minimalna ilość wydzieliny z pochwy. Aktywność seksualną można podjąć już po 24 godzinach od zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Petit Lady jest bezbolesny. Większość pacjentek uważa, że jest szybki i bezstresowy.

Jak długo trwa zabieg?

Sam zabieg trwa od 15 do max 30 minut. Odbywa się w zaciszu gabinetu zabiegowego Nie sali operacyjnej . Wykonujemy go poza okresem menstruacji.

Ile zabiegów należy wykonać ?

Potrzeby i oczekiwania zawsze są omawiane z lekarzem na konsultacji przed zabiegiem. Na tej podstawie lekarz stwierdza i dobiera liczbę zabiegów, rozłożoną odpowiednio w czasie.

 

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Typ lasera Er: YAG
Długość fali 2940 nm
Tryb pracy Dermatologia
Ginekologia (Petit Lady)
Długość impulsu Normal Mode: 250 µs LongPulse Mode: max 1000 ms
Głowice

Fractional H/P 12 mmØ,
9x9 mm Zoom H/P (Optional) 1 ~ 7 mmØ

Shining Peel H/P (Optional) 14 mmØ

Petit H/P 360° i 90°

Częstotliwość impulsu Pojedyńczy, 1, 2, 5 i 10 Hz
Interface użytkownika 8-calowy wyświetlacz LCD / ekran dotykowy
Wymiary

Szer. 30 cm
Dł. 66 cm
Wys. 88 cm

 

Ulotka

 

 

Ulotka

 

Literatura

Literatura

 


 


 

Blizny potrądzikowe_Courtesy of J. H. Kim, MD, South Korea

 

Brodawki łojotokowe_Courtesy of J. H. Kim, MD, South Korea

 

Blizny potrądzikowe_Courtesy of J. H. Kim, MD, South Korea

 

 

 

 

twarz

twarz

twarz

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.