Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CLARITY

Uniwersalność dzięki dwóm laserom: Aleksandryt i Nd: YAG

Laser Clarity przeznaczony jest do skutecznego usuwania owłosienia z ciała. W jednym urządzenia mamy możliwości i rozwiązania z dwóch różnych laserów, dzięki temu produkt stanowi ważny punkt w działalności klinik i gabinetów medycznych, estetycznych i kosmetycznych. Dla lekarzy to jedno z ważniejszych urządzeń!

Czym się charakteryzuje?

 • Szerokie spektrum zastosowań w tym epilacja i zamykanie naczyń
 • Bezpieczeństwo dzięki efektywnemu chłodzeniu
 • Zredukowany czas zabiegu dzięki dużym plamkom (2mm - 20mm)
 • Aparat dostępny w trzech wariantach: CLARITY z aleksandrytem , CLARITY Nd:YAG oraz CLARITY Combo

 

laser

Opis

Opis

Aleksandryt i Nd:YAG w jednym

Laser CLARITY jest najbardziej uniwersalną platformą zabiegową wyposażoną w dwie długości fali: 755 nm laser Aleksandrytowy oraz 1064 nm laser Nd:Yag. Dzięki takiej konstrukcji zapewnia szybkie i niezwykle skuteczne zabiegi depilacji, ujędrniania skóry, usuwania przebarwień oraz zamykania naczyń.

Wysoka skuteczność działania i bezpieczeństwo - to główne cechy, którymi może pochwalić się laser aleksandrytowy Clarity. Wysoka efektywność depilacji to to istotna cecha dla pacjentów odwiedzających gabinety oraz kliniki kosmetyczne i medyczne, działające w obszarze medycyny estetycznej. Dla lekarzy to bardzo ważne urządzenie, które w sposób znaczący ułatwiają ich prace.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

Clarity - laser aleksandrytowy do depilacji

Niezwykła uniwersalność

 • Dwie długości fali zapewniają szerokie spektrum dostępnych zabiegów
 • Możliwość doboru właściwej wielkości plamki do wykonywanego zabiegu – 9 końcówek zabiegowych od 2 do 20 mm
 • Wygodne, automatyczne rozpoznawanie końcówki zabiegowej
 • Duża szybkość wykonywania zabiegów dzięki szerokiemu zakresowi doboru częstotliwości powtarzania impulsu
 • Skuteczne chłodzenie pola zabiegowego zwiększa komfort zabiegów
 • Możliwość wyboru czynnika chłodzącego: pojemnik z ciekłym freonem umieszczony w obudowie lasera lub nawiew zimnym powietrzem

Ustawienia parametrów:

Duży, intuicyjny wyświetlacz dotykowy, pozwala na łatwe i szybkie przełączanie pomiędzy laserem Alksandrytowym i Nd:Yag.

Jednocześnie każdy z wybranych laserów zapewnia szeroki wybór parametrów zabiegowych:

Doskonała jakość układu optycznego

 • Pojedynczy światłowód dla wszystkich końcówek zabiegowych zwiększa wygodę pracy i szybkość wykonywania zabiegów oraz zmniejsza koszty
 • Płaski kształt impulsu zapewnia równomierny rozkład energii w impulsie co wpływa na przewidywalność rezultatów zabiegów

*9 wymiennych końcówek zabiegowych od 2mm do 20mm

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Specyfikacja

Długość fali 755/1064 nm
Typ lasera Aleksandrytowy/Nd:Yag z długim impulsem
Prowadzenie impulsu Światłowód sprzęgnięty z układem soczewek
Promień celujący <5 mW @ 532 nm
Energia impulsu Maks. 100 J dla Nd:Yag
(Maks. gęstość energii) Maks. 55 J dla Aleks.
(600 J/cm2)
Długość impulsu 0,1 ms - 300 ms
Częstotliwość impulsu

0,5 - 10 Hz

Wyświetlacz 8" ekran dotykowy
Wielkość plamki 2, 3, 5, 8, 10, 12, 15, 18, 20 mm
Wyzwalanie impulsu Przycisk na głowicy & pedał
Chłodzenie Ciekły freaon lub nawiew powietrza
Wymiary 1148,8(W), 776,8(G), 434(S) mm
Waga 90 kg

 

Ulotka

Ulotka

 


 


 

Spider Angioma Courtesy of
B.L. Goo

 

Nevus Flammeus Courtesy of Bettina Rummelein

 

Rosacea (Telangiectatic type) Courtesy of Bettina Rummelein

 

Onychomycosis Courtesy of Bettina Rummelein

 

skóra

skóra

nos

stopa

Nodular Hemangioma Courtesy of Bettina Rummelein

 

Skin tone Improvement by rejuvenation Courtesy of J.H. Won

 

Hair Removal - Axilla Courtesy of Kubilay Yucel

 

 

 

 

twarz

twarz

pacha

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.