Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SAPPHIRE

Laser do depilacji - szybka i bezbolesna depilacja!

W naszej ofercie znajduje się laser Sapphire, który w sposób całkowicie bezbolesny i bezpieczny przeprowadzi zabieg depilacji. Dzięki jego nieprzeciętnym umiejętnościom wesprze działalność każdej kliniki i gabinetów medycyny estetycznej.

Właściwości lasera medycznego Sapphire:

 • Laser medyczny diodowy 808 nm
 • Przewidywalna trwałość głowicy 50 mln impulsów
 • Moc impulsów 2400 W
 • Częstotliwość impulsu od 1 do 15 Hz
 • Wbudowana pamięć dla łatwiejszej obsługi lasera
 • Chłodzenie końcówki - 10o C dzięki temu pacjentki nie potrzebują znieczulenia

 

laser

Opis

Opis

Laser diodowy do depilacji

Laser SAPPHIRE jest małym, poręcznym i niezwykle skutecznym laserem diodowym do szybkiej depilacji wszystkich obszarów ciała. Aparat wyróżnia wyjątkowo lekka i ergonomiczna głowica zabiegowa, której okienko o powierzchni 1,2 cm2 schładzane jest do temperatury -70 C, co niweluje odczucia bolesności przy zabiegu. Maksymalna moc impulsu to 2400 W (60J/cm2 / 30ms), moc średnia lasera to1200 W. Te parametry umożliwiają szybką i skuteczna depilację włosów u 98% pacjentów. Zabiegi depilacji laserowej to nadal najbardziej popularny zabieg „laserowy” medycyny estetycznej, który zapewnia średnio ok. 50% przychodu gabinetu, mimo że cena zabiegów zmalała 3 razy w ciągu ostatnich 10 lat. Duże kliniki z wielkimi bazami pacjentów stać na inwestowanie w duże, wielogłowicowe i drogie lasery. Mniejsze – potrzebują prostego urządzenia, które szybko „zarobi” na siebie, mimo niewygórowanych cen zabiegów. Takim aparatem jest laser Sapphire, tani, prosty w obsłudze, łatwy w transporcie i przyjazny dla pacjenta (bardzo zimne okienko), a także dla operatora – niezwykle lekka i ergonomiczna końcówka zabiegowa!

Dzięki swoim nieprzeciętnym właściwościom idealnie nadaje się do gabinetów i klinik działających w obszarze medycyny estetycznej. Dla lekarzy jest jednym z pierwszych wyborów laserów wykorzystywanych przy zabiegach depilacji pacjentek.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

Tryby pracy lasera diodowego Sapphire

Aparat pracuje w trybie impulsów pojedynczych i w tzw. „sweep mode”, z ciągłym przesuwem głowicy po skórze i generacją impulsów z częstotliwością do 15Hz, co umożliwia znaczne skrócenie czasu zabiegu. Opcjonalnie aparat ma wbudowany modem wi-fi do zdalnej diagnostyki lasera i jego wyłączania. Kolejną opcją jest wygodny wózek - szafka pod laser do przechowywania akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu.

 

Tryby pracy lasera diodowego Sapphire

Czas imp. Częstotliwość Max gęstość energii
15ms 1-3 Hz do 20 J/cm2
30ms 1-3 Hz do 40 J/cm2
100ms 1-3 Hz do 60 J/cm2
400ms 1 Hz do 50 J/cm2

 

Zakres dostępnych czasów trwania impulsów i maksymalnej gęstości energii

  Częstotliwość Gęstość energii
Krótkie impulsy 10 Hz od 8 do 20 J/cm2
  12Hz od 6 do 16 J/cm2
  15Hz od 6 do 10 J/cm2
Długie impulsy 5Hz od 6 do 30 J/cm2
  8Hz od 6 do 20 J/cm2

 

 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Specyfikacja

 • Medyczny laser diodowy 808nm, klasy IV,
 • Przewidywana trwałość głowicy: 50 mln impulsów.
 • Moc impulsów: do 2400W,
 • Szafirowe okienko zabiegowe: 10x12mm2
 • Czasy impulsów: od 15ms do 400ms, w zależności od trybu pracy,
 • Częstotliwość strzałów: od 1 do 15Hz,
 • Maksymalna gęstość energii na skórze: do 60 J/cm2/30 ms,
 • Chłodzenie końcówki zabiegowej: termoelektryczne – 10o C,
 • Dotykowy ekran sterujący LCD, 10”,
 • Opcjonalne wi-fi lub Ethernet, zdalne włączanie / wyłączanie i diagnostyka lasera,
 • Opcjonalny wózek: szafka,
 • Sieć 230 – 240 V, 50/60Hz,
 • Urządzenie elektryczne Klasy 1,
 • Moc pobierana max: 1400VA.
 • Wymiary: 50 x 54 x 42cm3,
 • Waga: 32 Kg.

 

Ulotka

Ulotka

 


 

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.