Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IPL SOLARI

Najszersze spectrum działania w jednym urządzeniu!

Nowoczesność i bezpieczeństwo - to główne cechy lasera medycznego IPL Solari. Jego nieprzeciętne rozwiązania skutecznie usuwają zmiany skórne pacjentów klinik i gabinetów medycyny estetycznej.

Urządzenie wyróżnia:

 • bezpieczeństwo i skuteczność zapewnione przez technologię prostokątnego impulsu
 • najwyższy komfort zabiegu dzięki chłodzonej głowicy
 • pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach

 

laser

Opis

Opis

 

Laser do usuwania zmian skórnych

Siła laseru IPL Solari tkwi w jego wysoko rozwiniętej technologi użytkowania oraz spectrum możliwości zamkniętego w jednym produkcie. Usuwanie zmian naczyniowych, skórnych oraz leczenie trądziki to duże wyzwanie, z którym zmagają się pacjenci w różnym wieku. Większośc z nich szuka pomocy w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej, aby wykwalifikowani lekarzy wykorzystali swoją wiedzę i doświadczenie w leczeniu tego typu przypadłości. W takiej sytuacji doskonałą receptą są zabiegi przeprowadzane z użyciem laseru IPL Solari.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

Laser IPL Solari - Czym jest ,,Technologia Prostego Impulsu"?

 • Prawdziwy prostokątny (w czasie) impuls światła
 • Jednorodny rozkład energii: czasowy i widmowy
 • Szeroki zakres widma emisji : 420 – 950nm
 • 6 wymiennych, precyzyjnych filtrów
 • System intensywnego schładzania skóry (do – 5oC)
 • Duża szybkość powtarzania (do 1 Hz) i impulsy wielokrotne
 • Intuicyjny ekran dotykowy
 • Przesłona do małych zmian (minimalne pole działania)

Jak wygląda zabieg laserem IPL Solari?

Czas trwania zabiegu jest ważny dla lekarzy, ponieważ szybszy zabieg to większa satysfakcja zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza, który może przyjąć większą liczbę pacjentów. SOLARI ma bardzo dużą prędkość powtarzania w porównaniu do innych systemów IPL, pozwalającą na szybkie wykonanie zabiegu i zaoszczędzenie czasu. Bezpieczne impulsy wielokrotne są szczególnie wymagane przy terapii zmian naczyniowych. Przy impulsie wielokrotnym, pierwszy błysk przekształca oksyhemoglobinę w methemoglobinę, która znacznie silniej absorbuje światło kolejnych błysków, co pozwala na przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu z użyciem mniejszej energii.

Wskaźniki IPL Solari:

 • Naskórkowe i skórne zmiany barwnikowe
 • Epilacja
 • Zmiany naczyniowe
 • Trądzik zapalny
 • Fotoodmładzanie skóry
 • Powiększone pory
 • Trądzik różowaty
 • Rumień pospolity
 • Teleangiektazje
 • Melazma

Czas życia głowicy lasera

Gwarantowane 50 000 impulsów. Nasze testy wykazały, że nawet po 1 500 000 impulsów nie dochodzi do uszkodzenia odbijacza ani filtra UV – do regeneracji wystarczy wymiana lampy.

Ceramiczny reflektor

Dotychczas produkowane aparaty IPL mają metalowy odbijacz co powoduje konieczność wymiany całej głowicy po 2-3 wymianach lampy. Dzięki zastosowaniu w SOLARI ceramicznego reflektora, głowica może być wymieniana dopiero po 5 wymianach lampy (250 000 imp.).

 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Specyfikacja

Wymiary plamki 12 x 40 mm (4,8 cm2)
Max. gęstość energii 35 J/cm2 (dla filtra 510 nm)
Częstotliwość impulsu do 1Hz
Kształt impulsu (w czasie) impuls prostokątny
Długość impulsu w trybie zwykłym 5 ms - 300 ms
Długość impulsu w trybie zaawansowanym 2 ms - 300 ms
Czas życia głowicy 50.000 impulsów
Długość fali

420 - 950 nm

510 - 950 nm

570 - 950 nm

620 - 950 nm

670 - 950 nm

710 - 950 nm

Podwójny system filtrów

filtr absorpcyjny usuwający UV

wymienne filtry odcinające

Chłodzenie skóry chłodzenie szafirowej końcówki (-5 do 15°C)
Panel sterowania kolorowy, dotykowy ekran LCD
Wymiary 570 x 367 x 1027 mm
Waga 82,5 kg
Zasilanie 220 V/22 A (4 kW)

Ulotka

Ulotka

 


 

Zabieg na aktywny trądzik

 

Zabieg na aktywnym trądziku

 

Zabieg na plamach soczewicowych

 

Zabieg na zmiany pigmentowe

 

twarz

twarz

twarz

twarz

Zabieg przciwfotostarzeniowy

 

 

 

 

 

 

 

twarz

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.