Telefon   +48 22 853 86 48

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LED SMARTLUX

Uniwersalna i najsilniejsza fototerapia LED na rynku!

Fototerapia to jedna z ważniejszych obszarów działania dla klinik, gabinetów i lekarzy zajmujących się medycyna estetyczną. Lampa medyczna LED SMARTLUX, to wysokiej jakości urządzenie, której skuteczność i efektywność działania jest na najwyższym poziomie działania.

  • Skuteczność potwierdzona badaniami, opiniami lekarzy i pacjentów
  • Szerokie spektrum zastosowania, zwłaszcza zabiegi dermatologiczne
  • Znacząco skraca czas rekonwalescencji (do 50% po zabiegach dermatologicznych)
  • 162 J/cm2 podczas 20 min!

 

laser

Opis

Opis

 

Lampa ledowa LED SMARTLUX

Aparat wyposażony w głowice zabiegowe o szerokim spektrum działania. Głowice zabiegowe, 5 segmentowe, zbudowane z diod LED typu SLD (o bardzo wysokiej jasności) zapewniają niezwykłą skuteczność zabiegów. Jednocześnie ilość diod LED w każdej głowicy dostosowana jest precyzyjnie do specyfiki zastosowania: od 1000 szt. dla światła zielonego do 2400 szt. w głowicy ze światłem czerwonym.

Fototerapia LED

Leczenie światłem jeszcze nigdy nie było tak proste! Bezpieczeństwo i efektywność działania to główne cechy, które charakteryzują nasze urządzenie. Dla klinik, gabinetów medycznych i lekarzy działających w obszarze medycyny estetycznej fototerapia to istotny zakres działalności.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tematyki medycyny estetycznej? Odwiedź ,,Strefę Wiedzy", gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem! Sprawdź również pozostałe urządzenia, które posiadamy w swojej obszernej ofercie.

Lampa medyczna - wskazania:

  • Światło czerwone 635 nm (głowica RED) – przyspieszanie gojenia, poprawa sprężystości skóry, usuwanie zmarszczek, usuwanie przebarwień oraz efektów fotostarzenia skóry,
  • Światło niebieskie 420 nm (głowica BLUE) - leczenie trądziku i rogowacenia słonecznego,
  • Światło podczerwone 830 nm (głowica IR) - leczenie stanów zapalnych, ran i urazów,
  • Światło żółte 585 nm (głowica YELLOW) - leczenie naczyniaków, zmian naczyniowych, plam wątrobowych, blizn pooperacyjnych, rozstępów, piegów oraz poprawa kolorytu skóry,
  • Światło zielone 530 nm (głowica GREEN) – diagnostyka PDT oraz poprawa sprężystości skóry,
  • Światło czerwone + podczerwień (635 nm + 830 nm) (głowica FX) - usuwanie zmarszczek, leczenie ran i urazów oraz znoszenie bólu, redukcja tkanki tłuszczowej.

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Specyfikacja

Specyfikacja RED BLUE IR YELLOW GREEN FX
Intensywność [maks] 115mW/cm2 75mW/cm2 60mW/cm2 18mW/cm2 20mW/cm2 RED 55mW/cm2
IR 45mW/cm2
RED+IR 90mW/cm2
Długość i szerokość pasma 635 +- 6nm 420 +- 5nm 830 +- 5nm 585 +- 5nm 530 +- 5nm RED 635m +- 6 nm
IR 830 +- 830 nm
Ilość diod LED 2400 1500 800 1040 1000 RED 700
IR 500
Dawka standardowa 138J/cm2 90J/cm2 72J/cm2 22J/cm2 24J/cm2 RED 66J/cm2
IR 54J/cm2
RED+IR 108J/cm2
Czas ekspozycji
(dla dawki standardowej)
20 min 20 min 20 min 20 min 20 min 20 min
Zakres regulacji dawek 1276J/cm2 1-180J/cm2 1-144J/cm2 1-44J/cm2 1-48J/cm2 RED 1-132J/cm2
IR 1-108J/cm2
RED+IR 1-216J/cm2
Zasilanie

AC 100 -240V / 47 -63 Hz

Wymiary 390mm[W] x 540mm[L] x 840mm [H]

Ulotka

Ulotka

 

Biblioteka

BIBLIOTEKA


 


 

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

 

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

 


 

 

REFERENCJE

Dr Agnieszka KoczynaszDr Agnieszka Koczynasz,

Salon Kosmetyki Laserowej, Rzeszów

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

 

Dr Dorota BałazińskaDr Dorota Bałazińska

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

 

Dr Paweł KołtowskiDr Paweł Kołtowski

Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki, Wrocław

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

 

Dr Marta TazbirDr Marta Tazbir

Centrum Anvita, Łódź

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda się w zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.