Pan Marek Mindak

DLACZEGO LASER PROJEKT 2000?

Naszą misją jest poprawa komfortu pracy lekarzy i ich pacjentów poprzez oferowanie przeróżnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają skuteczne leczenie.

Firma Laser Projekt 2000 została założona w 1996 roku. Początki były skromne; 4 wspólników – fizyk, mechanik, weterynarz i księgowa założyli spółkę inwestując po 1000 zł. Mieliśmy zająć się biostymulacją laserową i serwisem laserów  naukowych, technicznych i medycznych. W ciągu minionych lat zmieniło się wszystko, odeszło 3 założycieli, przybyło 7 pracowników. Niezmienna pozostała fascynacja zastosowaniem laserów w dermatologii a Laser Projekt 2000 stała się specjalistyczną firmą zajmującą się urządzeniami medycznymi działające w branży chirurgii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Od pięciu lat jesteśmy przedstawicielem koreańskiego koncernu LUTRONIC w Polsce oraz reprezentujemy firmy Milesman z Hiszpanii i General Project z Włoch. Wierzymy, że wprowadzenie tylko najlepszych produktów na Polski rynek zapewni bezpieczeństwo i najlepszą efektywność naszym specjalistom estetycznym.

PRODUKTY FLAGOWE

OFERUJEMY TYLKO NAJLEPSZE URZĄDZENIA

INFINI  - Łatwy w użyciu i najbardziej przewidywalny ze wszystkich systemów dostarczania energii RF
eCO2  - najszybszy  i najpopularniejszy system CO2 na rynku.
Med2Contour - Najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy aparat do nieinwazyjnego odchudzania.