DLA LEKARZY

LASER LASEMD

Stworzono najnowocześniejszy i subtelny system ...

LASER eCO2

Niezawodny laser frakcyjny, usuwający blizny, ...

JUMBO ULT

Pochłaniacz dymu i pyłów Niezwykle wydajny i ...

LED HEALITE

Wspomaganie gojenia fototerapią Terapia światłem o ...

INFINI RF

Igłowe odmłodzenie skóry Aparat LUTRONIC ...

LED SMARTLUX

Fototerapia – leczenie światłem Aparat ...

MC1 PLUS

Stworzono najnowocześniejszy i subtelny system ...

LASER SPECTRA XT

Usuwanie tatuaży, leczenie melasm Laser Spectra ...

LASER CLARITY

Aleksandryt i Nd:YAG w jednym Laser CLARITY jest ...

LASER MOSAIC

Likwidacja blizn, rozstępów Aparat ...

LASER ADVANTAGE

Szybka i komfortowa depilacja Laser diodowy ADVANTAGE ...

IPL SOLARI

Usuwanie zmian naczyniowych, leczenie trądziku SOLARI ...

ACCUSCULPT II

Precyzyjne modelowanie konturów twarzy i ...

LASER ACTION II

Ginekologia i Dermatologia w jednym laserze !!! SYSTEM ...

DLA KOSMETOLOGÓW

LASEMD

Stworzono najnowocześniejszy i subtelny system ...

INFINI SFR

Igłowe odmłodzenie skóry Aparat LUTRONIC ...

LED HEALITE II

Wspomaganie gojenia fototerapią Terapia światłem o ...

LED SMART LUX

Fototerapia – leczenie światłem Aparat ...

ADVANTAGE

Szybka i komfortowa depilacja Laser diodowy ADVANTAGE ...

MC1 PLUS

Stworzono najnowocześniejszy i subtelny system ...

IPL SOLARI

Usuwanie zmian naczyniowych, leczenie trądziku SOLARI ...

JUMBO

Pochłaniacz dymu i pyłów Niezwykle wydajny i ...

SERWIS URZĄDZEŃ

JESTEŚMY TU, ABY CI POMÓC

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisie urządzeń medycznych, Laser Projekt 2000  posiada profesjonalne zaplecze serwisowe. Certyfikowani serwisanci są zawsze gotowi do pomocy, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Po dokonaniu zakupu, Laser Projekt 2000 jest z Tobą na każdym kroku aby zapewnić niezawodne działanie urządzeń. Po dokonaniu instalacji, kolejno przez cały okres eksploatacji urządzenia nasi doświadczeni serwisanci zapewniają Ci właściwą opiekę oraz dostęp do ich szerokiej wiedzy. Nasz serwis podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.

Czego możesz oczekiwać:

 • Spersonalizowanej obsługi klienta

 • Wykwalifikowanych i certyfikowanych pracowników

APARATY DEMONSTRACYJNE

Posiadamy także w ofercie urządzenia fabrycznie nowe, stosowane jako pokazowe na kongresach oraz u klientów podczas demonstrowania ich działania.

Urządzenia te posiadają pełną gwarancję producencką.

Z uwagi na niewielki stopień ich zużycia firma Laser Projekt 2000 oferuje je z rabatem.

AKCESORIA DO URZĄDZEŃ

LINIA DEDYKOWANYCH KOSMETYKÓW LASEMD

składa się obecnie z 6 preparatów: VC – kwas askorbinowy (witamina C), VA – retinol (witamina A), TA – kwas traneksamowy, RS – resweratrol, SC – białka czynne komórek macierzystych, CK – jak SC plus czynnik wzro­stu.

ELASTYCZNE MEBRANY

Służą do przeprowadzenia delikatnego masażu limfatycznego Żółta delikatniejsza stosowana do twardszej skóry oraz niebieska twardsza stosowana do delikatniejszej skóry.

OLEJEK CZERWONY

Zawiera wyciąg z wąkroty azjatyckiej bogatej w taniny oraz wyciąg z bluszczu zawierającego saponiny, flawonoidy oraz aromat mirry. Idealny do cellulitu.

OLEJEK NIEBIESKI

Skomponowany na bazie oleju arganowego zawierającego antyoksydanty. działa kojąco, nawilżająco i zwiększa elastyczność skóry. Zawiera witaminę E oraz aromat z cytrusów. Stosowany do terapii miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

 • lustra do ACTION
 • peeling węglowy
 • przesłony na LED
 • okulary ochronne
 • tipy Infini – 49 igieł lub 16 igieł
 • maska LASEMD
 • ampułki 6 różnych rodzai
 • „membrany” do MC1
 • filtry JUMBO
 • światłowód do Acusculpta
 • końcówka chirurgiczna do eCO2
 • panele LED

W kwestii zamówień prosimy o kontakt:

Grażyna Pawłowska
tel: +48 513 731 141
email: gpawlowska@laserprojekt2000.eu
lub
email: office@laserprojekt2000.eu
tel: +48 22 853 86 48
fax: +48 22 853 02 96

DLACZEGO LUTRONIC?

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNY SPRZĘT MEDYCZNY

Bezpieczeństwo jest podstawą naszego komfortu. Wszelkie nasze działania w celu poprawy jakości życia opieramy na bezwzględnym poczuciu bezpieczeństwa, zarówno dla osób, które wykonują zabiegi jak i Pacjentów. Firma Lutronic oraz General Project jest świadoma zagrożeń wynikających z wadliwego działania systemów i czuje się zobowiązana dbać nie tylko o dobre efekty terapii ale przede wszystkim o bezpieczeństwo, które stawiało, stawia i będzie stawiać za priorytet do spełnienia. Zobowiązanie to objawia się nieustannym aktywnym działaniem, wymianą informacji, przewidywaniem zagrożeń i określeniu ich ewentualnych skutków oraz podejmowaniem niezbędnych kroków, żeby bezpieczeństwo użytkowania było zapewnione jak największe i efekty satysfakcjonujące.

BEZPIECZEŃSTWO DO POTĘGI3

Absolutną podstawą do określenia bezpieczeństwa użytkowania wyrobów Lutronic i General Project jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu CE, dopuszczającego sprzęt medyczny do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Jednak firmy, których mamy zaszczyt być dystrybutorem, poszły dalej i postanowiły zapewnić Państwu jeszcze więcej komfortu i zadowolenia z korzystania ich wyrobów. Aby to uzyskać, wykonany został szereg badań klinicznych. W momencie kiedy Państwo czytacie ten tekst, wyroby firmy Lutronic są poddawane kolejnym badaniom mających na celu sprawdzenie skuteczności, efektywności oraz bezpieczeństwa prowadzonej terapii, przez wiodące ośrodki kliniczne na całym świecie. Przeprowadzone badania kliniczne odnoszą się do efektów leczenia konkretnych typowych przypadków i jednoznacznie uzasadniają, że urządzeniami z wyboru do ich leczenia są właśnie wyroby Lutronic. Jesteśmy transparentni i z przyjemnością dzielimy się tymi rezultatami.

Kolejnym ogromnym wyróżnieniem dla wyrobów Lutronic jest zatwierdzenie Amerykańskiej Agencji FDA. Aby jakikolwiek produkt mógł znaleźć się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, musi być zatwierdzony przez tę Agencję. Produkty muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy, być bezpiecznie i skuteczne w leczeniu i terapii. Tylko najlepsze wyroby uzyskują zatwierdzenie FDA i wśród nich znajduje się znaczna część urządzeń firmy Lutronic (w tym laser eCO2, mikroigłowy termolifting INFINI, laser Q-Switch SPECTRA, laser do zamykania naczyń krwionośnych Clarity, laser do epilacji Advantage i inne produkty).

REFERENCJE

Laser eCO2 jest zaawansowany technologicznie. Pracujemy na eCO2 już 3 lata - to dobre urządzenie, bardzo go sobie chwalimy. Przede wszystkim jest bezpieczny zarówno dla pacjentów, jak i dla osoby wykonującej zabieg. Spełnia wszystkie funkcje opisane przez dystrybutora, a co ważne dla nas – nie psuje się, do tej pory jest całkowicie bezawaryjny. Bardzo ładnie wygładza blizny potrądzikowe i pooperacyjne, a skóra po zabiegu szybko się goi.

Laser eCO2 jest rewelacyjny, jeśli chodzi o działanie odmładzające. Należy jednak podkreślić, że przede wszystkim, jest to najlepsze na rynku urządzenie do likwidowania świeżych i starych blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, na które nie było do tej pory tak skutecznej metody. Świetnie działa zarówno na blizny przerosłe, jak i na rozstępy. Po 2-3 zabiegach efekt jest najczęściej całkowicie wystarczający, a oczekiwania pacjenta – zaspokojone.

Lampa Healite bardzo przyspiesza proces gojenia po zabiegach. Doskonale współpracuje z laserem eCO2. Po jej zastosowaniu eliminujemy fazę silnego obrzęku, oraz skracamy czas gojenia skóry przynajmniej o połowę – np. z tygodnia do 3 dni. Stosujemy ją nie tylko po terapii eCO2, ale również po innych problematycznych zabiegach na skórze, po których może wystąpić silna reakcja. Lampa jest całkowicie bezpieczna dla pacjentów, a ponadto są zadowoleni z jej działania, ponieważ, dzięki jej zbawiennemu działaniu, nie są wyłączeni na dłużej z życia publicznego

Termolifting frakcyjny Infini RF obejmuje szerokie spektrum możliwości poprawy stanu i jakości skóry. Świetnie sprawda  się w  zabiegach liftingu twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Wyraźnie napina, ujędrnia i zagęszcza skórę. Już po pierwszym zabiegu owal twarzy wyraźnie się napina, podbródek znika (redukcja lokalnej akumulacji tkanki tłuszczowej, lifting skóry) a policzki ładnie się uwydatniają z wyraźnie zaznaczona kością policzkową. Redukcja zmarszczek, blizn zanikowych oraz rozstępów to kolejne możliwości aparatu Infini RF. Ponadto zabieg sprawdzi się u osób borykających się z problemem nadpotliwości.